Držitelé grantu
2024
- Eva Bártová (Přírodovědecká fakulta, Ostravská univerzita)
- Michaela Capandová (Lékařská fakulta & Ústav výpočetní techniky, Masarykova univerzita)
- Suada Djukaj (Fakulta chemicko-inženýrská, VŠCHT)
- Martina Greplová Žáková, Ph.D. (ELI Beamlines)
- Jana Junová (Matematicko-fyzikální fakulta, Univerzita Karlova)
- Mykhailo Khytko (Matematicko-fyzikální fakulta, Univerzita Karlova / Fyzikální ústav AV ČR)
- Ali Masihi (Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova)
- Tereza Novotná Jaroměřská (Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova)
- Veronika Prozorova (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská, ČVUT)
- Waheed Ur Rahman, Ph.D. (Mikrobiologický ústav AV ČR)
2023
- Dora Čertnerová, Ph.D. (Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova)
- Vojtěch Hamala (Ústav chemických procesů AV ČR)
- Kateřina Hromasová (České vysoké učení technické v Praze / Ústav fyziky plazmatu AV ČR)
- Barbora Chattová, Ph.D. (Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita)
- Karolína Lavičková (Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská, ČVUT v Praze)
- Helena Peschelová (CEITEC / Přírodovědecká fakulta, Masarykova univerzita)
- Kateryna Semenovykh (Fyziologický ústav AV ČR)
- Ondřej Sotolář (Fakulta informatiky, Masarykova univerzita)
- Alžbeta Štefela, Ph.D. (Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova)
- Niluka Wickramasinghe (Česká zemědělská univerzita v Praze)
2022 (NFMR)
- Monika Fňašková (CEITEC, Brno)
- Lenka Gahurová, Ph.D. (Jihočeská univerzita, České Budějovice)
- Johana Muchová (CEITEC, Brno)
- Ondřej Schindler (Masarykova univerzita, Brno)
2021 (NFMR)
- Rasha Abdelrahman (CEITEC VUT, Brno)
- Monika Čechová, Ph.D. (Ústav živočišné fyziologie a genetiky AV ČR, Liběchov)
- Anna Mrázová (Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích)
- Markéta Tesařová (CEITEC, Brno)
- Anna Týčová, Ph.D. (Ústav analytické chemie AV ČR, Brno)
2020 (NFMR)
- RNDr. Miroslav Dvorský, Ph.D. (Botanický ústav AV ČR, Třeboň)
- Aneta Ledererová (Masarykova univerzita, CEITEC, Brno)
- Jaroslava Nováková, Ph.D. (Matematicko-fyzikální fakulta, Univerzita Karlova, Praha)
- Lenka Ťupová (Farmaceutická fakulta v Hradci Králové, Univerzita Karlova)
2019 (NFMR)
- RNDr. Klára Frydrýšková (Univerzita Karlova, Praha)
- Barbora Melkes (Univerzita Karlova, Praha)
- Silvie Rimpelová, Ph.D. (VŠCHT Praha)
- MUDr. Mgr. Ing. Petra Šedová, Ph.D. (Masarykova univerzita, Brno)
2018 (NFMR)
- Adéla Melcrová (Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR, Praha)
- Barbora Planková, Ph.D. (Ústav chemických procesů AV ČR, Praha)
- Lucie Pokorná, Ph.D. (VŠCHT Praha)
- Kateřina Sam, Ph.D. (Biologické centrum AV ČR, České Budějovice)
2017 (NFMR)
- Hana Elicharová (Fyziologický ústav AV ČR, Praha)
- Hana Šigutová, Ph.D. (Přírodovědecká fakulta, Ostravská univerzita)
- Michaela Tučková (Univerzita Palackého v Olomouci)
2016 (ÚOCHB)
- Lucie Jašíková (Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova, Praha)